31. října 2016

Zuřivá feministka, příšera s jediným cílem: ničit chudáky muže. Až na to, že..

Pánové a dámy, hrdí antifeministi.

Já vím! Tak jste si krásně žili a najednou se ze všech možných děr a močálů plazí takové ošklivé potvory - feministky! Všechny jsou stejné: ošklivé, chlupaté, zamindrákované, zapšklé, zoufalé, nikdo je nechce, kolo by si o ně neopřel, jsou ze sebe nešťastné, jsou neúspěšné, nedokáží se prosadit - a hledají vinu všude, jen ne u sebe.

Tak si za cíl svých mindráků, frustrace a vzteku vzaly skupinu těch nejzranitelnějších: lidí, kteří už si tolik v historii vytrpěli a také dnes to mají ze všech nejhorší: muži.

Víme to všichni: feministky nenávidí muže. Všechny do jednoho, každého jednotlivého. Jak to má penis, hned by se to mělo věšet. Feministky pálí podprsenky, šmikají penisy a s radostí chodí na potrat, když se dozvědí, že čekají chlapce. Alternativně ze z nich stávají lesbičky.

Až na to, že..

* Až se příště Barack Obama nebo Justin Trudeau otevřeně přihlásí k tomu, že jsou feministy, připomeňte si, že jsou to jen výše popsané zamindrákované zuřivé feministky.

* Až se příště potkáte v diskusi nějakého muže-feministu, připomeňte si, že je to jen výše popsaná zamindrákovaná zuřivá feministka.

* Až se příště k feminismu přihlásí žena starší, vdaná, úspěšná - př. politička, vědkyně - připomeňte si, že je to jen výše popsaná zamindrákovaná zuřivá feministka.

* Až se v některém zahraničním médiu dočtete o tom, že muž zabil svou bývalou partnerku nebo ženu, která s ním odmítla jít na schůzku, připomeňte si, že to byla jen výše popsaná zamindrákovaná zuřivá feministka.

* Až se vaše sestra přizná rodině, že ji manžel už roky mlátí a ponižuje, připomeňte si, že je to jen výše popsaná zamindrákovaná zuřivá feministka.

* Až přijde domů vaše manželka, že v práci na bonusech nedostala nic, ale její mužští kolegové dost, připomeňte si, že je to jen výše popsaná zamindrákovaná zuřivá feministka.

* Až přijde domů vaše dcera s tím, že už nechce dělat sport, matematiku nebo počítače, protože "to není pro holky", že se raději bude malovat a že potřebuje zhubnout, připomeňte si, že je to jen výše popsaná zamindrákovaná zuřivá feministka.

* Až budete příště zase ignorovat příběh dalších a dalších znásilněných žen, kterých se nakonec na vyšetřovně ptali, co měly na sobě, proč tudy šly a kolik měly v životě sexuálních partnerů - vám to přijde ok, ale ony třeba řeknou, že jim to přišlo nedůstojné: připomeňte si, že jsou to jen výše popsané zamindrákované zuřivé feministky.

Protože my zamindrákované zuřivé feministky to máme jako sport. Jako zábavu. Děsně si to užíváme, upozorňovat na tyhle systémové problémy a ještě za to věčně schytávat výsměch, ponižování či agresi. Božínku, to je bžunda. Směju se až do příštího týdne.

(Zapomněla jsem na nějaký základní stereotyp?)

10 komentářů:

 1. "No one has ever changed their mind because they were called an idiot."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli tím myslíte, že ničemu nepomáhám.. tak ať. Jednou za čas ve mně to bahno dosáhne takového přetlaku, že si musím ulevit. Je to zvrácené, že aby člověk dosahoval pokroku - aby se s lidmi zacházelo stejně důstojně, musí se lámat a podbízet, volit slova a dávat pozor, aby nepodráždil něčí ego.

   Vymazat
  2. Ano, hovnometem svých iracionálních urážek se zasazuješ o pokrok.

   Vymazat
  3. Tak pojďme na ten pokrok věcnou diskusí. Prosím o vysvětlení, jak je vyjmenování systémových genderových problémů "hovnomet iracionálních urážek". Těším se na odpověď.

   Vymazat
 2. Feministka - chce rovnoprávnost. Drtivá většina lidí to uznává a je sama takovými feministkami a feministy.

  "Feministka" (též feminacistka, femikomunistka) - chce privilegia pro ženy, jako např. kvóty, štve ji, když lze v PC hře zabít ženu a podobné banality. Pro větší část společnosti jsou po právu terčem posměchu a nadnesených stereotypizací (fousaté feministky aj.), které berou vážně jen ony samy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ony si to ale nepřiznají, už třetí den z nich má celý český FB prdel, potvrzují snad všechny stereotypy o "feministkách" (radši mám pojem partyzánské feministky), viz výše. Ony mohou nadávat, urážet, iracionálně blábolit, protože jim jde o pokrok!

   Vymazat
 3. Není to poněkud stereotypní pohled na antifeminist(k)y?

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj já jsem taky feministka, jmenuju se Matylda a mám necelých 180 kg, nemůžu vylézt z baráku a tak jsem pořád doma a píšu hejtry. Nechápu proč nás chlapi nemaj rádi a teď si jdu pro dort z prejtu. SLINT.

  OdpovědětVymazat
 5. "Ráda vedu věcnou diskusi nad ožehavými tématy, naopak velmi těžko snáším osobní útoky, manipulaci a argumentační fauly."

  :D :D :D

  OdpovědětVymazat